7 порад як вибрати найкращі меблі в спальню

Ви повинні пам'ятати про 7 важливих факторів, обираючи комплект меблів для спальні. Щоб зробити Вашу спальню гарною та функціональною, то про це зараз і поговоримо.

1. Розмір спальні

Вам потрібно знати точні розміри вашої спальної кімнати. Бо це прямо впливає на розмір меблів, котрі Вам підійдуть. Якщо Ваша кімната маленька то кількість меблів і їх розміри особливо мають значення. Наприклад, якщо спальня подовгаста і вузька то вже наперед потрібно подумати як Ви розмістите ліжко, де поставите шафу і чи потрібен буде комод. Також наприклад меблі на ніжках завжди краще підійдуть для невеликих спалень, бо створюють відчуття простору.

2. Стиль спальні

Вам також слід визначитись, який стиль меблів Вам потрібний. Це може бути класичний або сучасний. Наприклад, якщо Ви схиляєтесь до класичних стилів то тут дуже великий вибір, з різьбою, інкрустацією, на ніжках, і т ін. Меблі в класичному дизайні залишаються модними завжди. Тож вибір за Вами.

3. Колір меблів

Бажано, щоб ви обрали улюблені кольори або будь-який м’який і теплий колір який пасуватиме до спальної кімнати. Це важливо бо допомагатиме вам краще спати. Тепер поєднуйте колір кімнати, шпалер, гардин з кольором меблів. Вся ця кольорова гамма повинна створити гармонію і затишок у спальні. Наприклад сьогодні в моді світлі кольори меблів але якщо ви оберете класичний коричневий колір меблів то в поєднанні зі світлою постіллю ви отримаєте чудове поєднання.

4. Функціональність, практичність та комфорт

Меблі у спальні повинні бути і також практичними, подумайте про придбання комоду під білизну, шаф, шаф купе під гардероб та постіль, приліжкових тумбочок, а також туалетного столика. Крім того в спальні можуть бути зручне крісло для читання, пуф, та приліжкова лавка.

5. Якість

Це дуже важливо! Виберіть набір із міцного матеріалу, бажано щоб це було дерево твердих порід, такі меблі прослужать дуже довго. Будьте обережні купуючи меблі для широкого загалу- ці меблі дуже слабкі по конструкції і розраховані на 5 років. Це ваш вибір але якісні меблі прослужать дуже довго і матимуть вигляд багато років і крім того після невеликої реставрації виглядатимуть як нові.

6. Бюджет

Хороші меблі це завжди дорого. Тому потрібно визначити бюджет. Не потрібно купувати відразу все, якщо у вас недостатньо грошей, не влазьте в борги. Зробіть це поетапно, спершу купіть те що вам необхідно вже а пізніше все інше. Не купуйте нічого більше, ніж можете собі дозволити.

7. Ціна

Це один із ключових етапів. Завжди порівнюйте ціну! Дізнавайтесь у продавця яку вони пропонують скидку, а також додаткові послуги, подарунки то що. Завжди обирайте найкраще співвідношення ціна якість.

Отож, беріть до уваги вище сказане обираючи меблі для спальні. Всі вони повинні в більшій чи меншій мірі взяті до уваги і тоді ваша спальня буде тішити вас і дарувати солодкий сон.