Різьба по дереву- мистецтво створення класичних меблів


Різьба і ручне виробництво класичних меблів

Однією з особливостей класичних меблів, яка відразу ж впадає в очі і захоплює, є різьблення: дивовижна ручна робота, яка, як справжні скульптури, прикрашає будь-який предмет меблів, від великих двоспальних ліжок королівського розміру до комодів і туалетних столиків, від банкетних столів до буфетів зі скляними полками. Різьба, в разі, коли вона є переважаючим елементом в меблів, як в стилі бароко, або навіть коли на меблів всього кілька простих витончених декоративних елементів, є невід'ємною рисою класичних меблів, її основною характеристикою і робить її унікальною. Унікальною, тому що сьогодні, як і в минулому, вона виготовляється вручну досвідченими майстрами, котрі вкладають всі свої знання і все своє мистецтво в кожен предмет меблів, який народжується в їх досвідчених руках.


Cleopatra Lux-класична столова

Гарантія та якість ремісничого виробника

Компанія Vimercati, постійний виробник класичної елітних меблів, гарантує своїм клієнтам у всьому світі якість від першої особи - тобто того, хто безпосередньо виготовляє кожен предмет меблів, супроводжуючи всі етапи виробничого процесу, велика частина якого - ручна робота. Технологічна підтримка сьогодні сприяє досягненню рівня досконалості, особливо на етапі проектування меблів, якого вимагає світ класичних меблів: однак, майстерність виготовлення і раніше залишається ручною, перш за все це відноситься до різьби - фактично однією з основних відмінних характеристик ексклюзивних меблів, підходящої для меблювання самих красивих будинків і самих розкішних апартаментів в світі. Саме руками кваліфікованих майстрів створюються ці шедеври: різці різних форм і розмірів народжують найтонші квіти в обрамленні гірлянд з листя, м'які завитки, які прикрашають найрізноманітніші предмети меблів. Деревина, оброблена і відполірована таким способом, є абсолютним головним героєм цих творінь: вона може вільно виявлятися в своїх природних кольорах або на тлі листового золота і срібла, набуваючи нових форм і значення, захоплюючи погляд того, хто стикається з таким високохудожнім виразом, результатом майстерності всього людства і безцінних знань.Обстановка класичної різьбленими меблями

Любителі класичної меблів добре знають: інтер'єр, наповнений меблями з багатим різьбленням, заворожує погляд, який неможливо відвести від м'яких вигинів дерева. До меблів, в якій найбільше використовують різьбу, відноситься, безумовно, спальні меблі: це великі узголів'я ліжок, де часто поєднується каркас з дерева і Капітонов з тканини, і тут мистецтво майстра може виразити себе повністю. Мотиви, які прикрашають ліжка, потім повторюються на тумбочках, великих туалетних столиках, комодах і трюмо: результат виходить царствений, елегантний, розкішний. Інша зона, де часто використовують різьблені меблі в інтер'єрі - це столові, зокрема столи, призначені для прийомів і банкетів, які часто стоять на підставах з багатими і складними формами, а також стільці, які є природним доповненням цих меблів.