Як доглядати за шкіряними м'якими меблями


Витратьте небагато часу, щоб ваша шкіра виглядала чудово

Шкіряні меблі не просто виглядає як мільйон доларів. Це теж схоже на мільйон доларів. Взимку він зігріває ваше тіло, але влітку здається прохолодним, тому що це натуральний продукт. Володіти шкіряним предметом меблів - одне задоволення, але він вимагає правильного догляду, щоб продовжити термін його служби і зберегти гарний зовнішній вигляд. Шкіра служить набагато довше, ніж інша оббивка, і, якщо за нею доглядати, з часом вона стане краще, як вино. Якісна шкіряні меблі - це інвестиція. Ви витратили на це купу грошей, і в кінцевому підсумку спосіб окупитися - це підтримувати його в хорошому стані.

Як зберегти шкіру чистою і в хорошому стані

Як і дерево, шкіра може потьмяніти, затвердіти і потріскатися при розміщенні поруч з джерелами тепла, тому що вона може висохнути. Тому не ставте його дуже близько до камінів або в місцях, падає пряме сонячне проміння.

Використовуйте чисту білу тканину для видалення пилу кожні пару тижнів, щоб вона залишалася чистою.

Пропилососьте щілини і дно, коли протріть решту поверхні.

Щоб очистити скопилася бруд, протріть поверхню вологу, м'яку ганчірку. Перш ніж робити це в перший раз, перевірте шкіру на непомітному місці, щоб переконатися, що вона не вбирає воду. У разі вбирання використовуйте тільки суху тканину.

Використовуйте хороший кондиціонер для шкіри кожні шість місяців або рік.

Робота з подряпинами і плямами

У разі пролиття негайно промокніть сухою тканиною і дайте плямі висохнути на повітрі. Важливо промокнути, а не витирати, бо ви хочете видалити всю вологу, а не поширювати її. Спробуйте цей метод і з тканиною.

Ніколи не використовуйте для видалення плям агресивне мило, чистячі розчинники, миючі засоби або нашатирний спирт. Ніколи не змочуйте пляма водою. Всі ці методи можуть бути більш небезпечними, ніж саме пляма. Видаліть жирні плями чистою сухою тканиною. Пляма має поступово зникнути на шкірі через короткий проміжок часу. Якщо проблема не зникне, скористуйтеся послугами професійного фахівця по шкірі очистити місце, щоб не пошкодити саму шкіру.

Остерігайтеся подряпин. Шкіра легко дряпається, тому не використовуйте гострі предмети поруч з меблями. Обережно відполіруйте поверхню замшею або чистими пальцями, щоб не подряпати поверхню. Якщо подряпина залишилася, втирайте в неї дуже невелика кількість дистильованої води і промокніть сухою тканиною.

Шкіра легко вбирає барвники, тому не кладіть на неї друковані матеріали. Чорнило можуть переноситися і залишати плями, які дуже важко або неможливо видалити.

Інвестуйте в додатковий захист

Якщо у вас є домашні тварини і ви турбуєтеся про їх пошкодженні, подумайте про покупку захищеного шкіряного матеріалу.

Якщо ви хочете пройти зайву милю, ви можете придбати план захисту при покупці меблів, оббитих шкірою. Це має фінансовий сенс тільки в тому випадку, якщо виріб якісне і дороге.