Румунські меблі на замовлення. Що потрібно знати, якщо ви хочете облаштувати домашній кабінет або офіс меблями з масиву дерева в класичному стилі?

Меблі з масиву дерева нададуть вашому офісу, кабінету чи домашній бібліотеці солідного ділового рівня, презентабельності та надійності.

Елегантність, розкіш та ексклюзивність- ось яку атмосферу створюють меблі з масиву дерева у вашому офісі чи кабінеті. Окрім цього, тепло та величність дерева додасть ваги, престижу та постійності вашому робочому місцю. Найкращі рішення та найефективніші ідеї народжуватимуться саме тут!

Зазвичай, меблі для робочого кабінету є стандартних розмірів, але, в окремих випадках та за додаткову плату, можуть бути виготовлені на замовлення, щоб ідеально вписатися у задумане місце, максимізуючи при цьому простір, комфорт та естетику всього офісу, кабінету чи домашньої бібліотеки.

Виробники румунських меблів- фабрики Simex та Ardudana, мають багатий досвід у виробництві розкішних меблів з масиву дерева. За ці роки меблі Simex та меблі Ardudana прикрасили та облагородили багато офісів, вестибюлів та залів - від офіційних посольств до особняків чи розкішних приватних готелів.

Оскільки виробники мають мету завжди задовільняти і відповідати сподіванням найвибагливіших клієнтів, а також тому, що ми самі цінуємо дерево та любимо мистецтво його обробки, ми також пропонуємо послугу меблів на замовлення.

Що потрібно знати, якщо ви хочете облаштувати свій офіс меблями з масиву дерева в класичному стилі, виготовленими на замовлення фірми SIMEX або Ardudana? Перш за все те, що це меблі, виконані в класичному стилі з акцентами в стилі рококо та різьбою по дереву ручної роботи.

Тому, порівняно з сучасними прямими меблями, виготовлені на замовлення меблі румунських брендів передбачають набагато складніший процес.“Простір Карпат”, як фахівець своєї справи, порадить та допоможе прийняти якнайкраще рішення щодо облаштування вашого офісу, кабінету чи домашньої бібліотеки. Фабрики мають у своєму розпорядженні цілий виробничий підрозділ, який виготовляє меблі лише на замовлення, тому ми можемо оперативно задовольнити ваші вимоги.

  • Види меблів на замовлення фірми Simex та Ardudana

Замовити класичні дерев'яні меблі під себе можна будь-які, тільки щоб вони входили у колекцію фабрик.

Важливо : розміри меблів у вітальню (дивани, крісла) не можна змінити!!!!

  • Як можна замовити меблі у нас:

  • крок 1- початкове обговорення. Наш фахівець-консультант допоможе Вам визначитися, які саме меблі найкраще обрати, враховуючи Ваші побажання, можливості та розміри приміщення….

  • Крок 2-При потребі ми приїдемо до Вас, щоб зробити заміри. Пізніше робимо ескізи дизайну приміщення і відправляємо до Вас на затвердження.

  • крок 3-формуємо рахунок- специфікацію з ціною та переліком замовлення та надсилаємо Вам для остаточного затвердження.

  • крок 4- замовлення віддається в роботу після сплати авансу за меблі.


Зазвичай, ми виконуємо замовлення до 6 тижнів. Якщо іде мова про стандартні комплектації. Коли меблі виконуються під Ваші індивідуальні розміри то це від 8 до 12 тижнів. В окремих випадках це може бути швидше або пізніше, деталі уточнимо та повідомимо при формуванні замовлення.

Рекомендуємо! Популярні кабінети.