Ми дуже любимо класичні меблі- вони можуть подарувати спокій, затишок і відчуття стабільності!

Ось уже більше 15 років продаємо румунські та італійські меблі в Україні.

За цей час наші клієнти отримали чудові меблі з натуральної деревини та відмінний сервіс.

Класичні меблі це наша пристрасть. Пропонуємо меблі провідних виробників Румунії та Італійські меблі, а також шкіряні меблі Українських виробників.

Прямі поставки меблів з фабрик Румунії та Італії: SIMEX- Romania, ARDUDANA- Romania, MOBEX- Romania, MONTE CRISTO- Italy, ACCADEMIA- Italy.

CRISTINA, столова

Колекція SIMEX.

Меблі для дому, квартири, у вітальню, спальню для кабінету, а также меблі для ресторану та готелю.

CRISTINA, кабінет

SIMEX.

Румунські меблі є екологічними і безпечними!

Всі меблі з дерева багато ручної резьби по дереву. Деревина твердих порід, інкрустація, різьба.

CRISTINA, спальня

SIMEX.

На виконання замовлення -7 днів (меблі на складі), -45 днів (під замовлення). Доставляємо по Україні.

Часті запитання. FAQ


Про доставку.

Доставляємо меблі власним транспортом, або знаходимо попутний (для того щоб це було дешевше), або Новою поштою. Доставка прораховується і оплачується окремо. Якщо ми досталяємо- то заносимо і монтуємо меблі, але тоді це теж окремо оплачується.

Про захист особистих даних та конфіденційність.

Ми ніколи не передаємо ваших особистих даних третім особам. Ми деколи можемо просити вподобати нас у соцмережах, або написати відгук, але це тілки за Вашим бажанням. Ми нічого не робитимемо, якщо Ви нам на це не дали згоди. Якщо ми маємо Вашу пошту ( бо ми переписувались або ви самі надали нам її) то ми ніколи не передамо цієї пошти іншим особам. Однак, ми можем час від часу повідомляти Вас по пошті про наші акцї та новинки і т.ін.

Про оплату.

При замовлені меблів- предоплата 10-30%. Після доставки і монтажу-повний розрахунок. При доставці НП повний розрахунок на момент відправки, або при отриманні накладним платежем. При формуванні замовлення, обов‘язково обговорюються та прописуються деталі доставки і оплати.

Про гарантії.

Гарантія- один рік і тільки на заводський брак. Гарантія не діє, якщо меблі експлуатуються неналежно, стоять на сонці або при дуже високій вологості, або стоять при джерелі тепла. Якщо є претензії на меблі, то такі приймаються в 14- денний термін після доставки. Якщо немає обгрунтованої претезії до якості меблів, то меблі поверненню не підлягають.

Про повернення.

Поверненню підлягають меблі в цілому, або окремий їхній елемент (деталь), котрі мають серйозний заводський брак і не підлягають реставрації. У всіх інших випадках, коли дефекти не суттєві, реставрація проводиться на місці або у спеціалізованій майстерні, за рахунок продавця.

Про знижку.

Про знижки та розпродажі повідомляємо у соц. мережах та на сайті. Підпишіться: facebook, instagram, viber. Наші ціни є оптимальними. Знижка надається на моделі, котрі виробник продає по зниженим цінам.

Про фарбування.

Усі меблі є лакованими і фарбованими. Стандартними або базовим кольором рахується горіх. Якщо колір білий, крем то це інша ціна зазвичай вища.

Про меблі.

Румунські меблі виготовляються на 90%-70% з дерева. Деревина, яка використовується- це в основному тверді породи такі, як бук, дуб та, якщо багато різьби, липа ( найкраще для різьби). Декоративні елементи такі як столешня столів покриті дорогоцінними породами горіх, черешня ін. Оскільки при виготовленні меблів використовується багато ручної праці, виробники дуже цінують своїх майстрів і кваліфіковані майстри заробляють гарні гроші на меблевих румунських фабриках.

Про пакування.

Це окреме питання! жодні виробникі меблів не пакують так свої меблі, як румунський виробник Сімекс, Ардудана. Тому нам,експортерам, дуже приємно і надійно працювати з такими виробниками. Подивись це відео і все стане розуміло. Пакування румунських меблів.

Про що потрібно пам’ятати, коли вибираєте румунські меблі?

Меблі їдуть,в основному, в зібраному вигляді. Тому, коли заносити меблі, дуже важливо врахувати розміри дверних коробок та розміри сходових прольотів. Ще важливо зрозуміти що габарити меблів і габарити коробок в котрих транспортуються меблі відрізняється крім того коробки з меблями дуже важкі, і тому без вантажників не обійтись. Розміри меблів та вагу можна дізнатися з каталогу або зателефонувати чи написати до нас і ми надамо всі параметри, котрі Вас цікавлять. Ще важливо зрозуміти, чи ці меблі добре пасуватимуть у вашій кімнаті. Ми радимо при виборі спальні розраховувати, наприклад, що кімната спальні мусить бути не менше 16 м кв. І бажано квадратної форми. Комплект спальні розраховується: шафа 4 дв., ліжко 1,6 м., комод з дзеркалом, та дві приліжкові тумбочки. Якщо у вас кімната нестандартних розмірів, то,будь-ласка, прорахуйте все до деталей з рулеткою та листком паперу. Телефонуйте не вагаючись. Ми порадимо, адже у нас є великий досвід.


Пакування румунських меблів.


Швидкі посилання: