Класичні меблі для домашньої бібліотеки

Найпоширеніший стиль кабінета- класика. Такі меблі, виготовлена з натурального дерева, виглядає стильно, надихаюче, солідно і багато. Саме таким і має бути місце, де ви будете творити, творити і приймати важливі рішення. У нашому сучасному світі технологій все більше людей працює дистанційно, частіше саме з дому. По- цьому, наявність затишного красивого робочого місця вдома дозволяє налаштуватися на потрібний лад.

CRISTINA ⭐️


Румунські меблі класика для кабінету Христина, меблі з твердих порід дерева з елементами резьби- красиво, стильно, надійно, зручно. Воістину гідне робоче місце, де ви зможете захоплено працювати багато годин поспіль, сидячи на зручному кріслі на коліщатках.

ROYAL ⭐️

Румунські меблі класика для кабінету Роял, меблі з твердих порід дерева з елементами резьби- воістину королівський стиль! Меблі для кабінету в стриманому величному стилі, місце для прийняття королівських рішень!

Румунські меблі класика для кабінету Венеція Люкс, меблі з твердих порід дерева з елементами резьби- стильна, красива, стримана! Меблі для кабінету, де працюється легко і зосереджено!

Румунські меблі класика для кабінету Клеопатра, меблі з твердих порід дерева з елементами інкрустації і різьблення - повітряна, легка, стильна, гідна! Меблі для кабінету, де відчуваєш себе велично і важливо!

Румунські меблі класика для кабінету Клеопатра Люкс, меблі з твердих порід дерева, одна з найдорожчих меблів з достатком різьблення та інкрустації. Меблі для кабінету справжніх цінителів мистецтва!

REGAL ❤️

Румунські меблі класика для кабінету Регал, меблі з твердих порід дерева, стильна, витончена, рясно прикрашена різьбленням ручної роботи. Прекрасне співвідношення ціни і якості. Гідне робоче місце в класичному стилі!

Румунські меблі класика для кабінету Марія, меблі з твердих порід дерева, стильна, стримана, в міру прикрашена різьбленням. Ідеальне співвідношення ціни і якості, найдешевша румунська дерев'яні меблі на нашому сайті. Вишукане робоче місце за вигідною ціною!

Румунські меблі класика для кабінету Лариса, меблі з твердих порід дерева, цікава, вишукана, рясно прикрашена інкрустацією дорогими породами дерева, а також ніжними золотими завитками. Вишукане робоче місце для творення і прийняття важливих рішень!

Румунські меблі класика для кабінету Вікторія, меблі з твердих порід дерева, класична, стримана, в міру прикрашена дерев'яним орнаментом в античному стилі. Чудові дерев'яні меблі для кабінету за низькою ціною!

Румунські меблі класика для кабінету Анабель, меблі з твердих порід дерева, стильна, стримана, красива, в міру прикрашена дерев'яними декорами без зайвої химерності. Цікава пропозиція дерев'яних меблів для кабінету в сучасному класичному стилі!

*ціни на сайті вказані для ознайомлення, уточнюйте у менеджера

Що потрібно пам'ятати при виборі румунських меблів для кабінету.

Класична румунські меблі в домашній кабінет складається з масивного дерев'яного столу з шкіряним кріслом, шафа-бібліотеки, приставного столу зі стільцями. Крім того, можна додатково укомплектувати кабінет підлоговими годинами, кутовими вітринами, консолями і іншим за бажанням.

Якщо розмір приміщення під домашню бібліотеку або кабінет дозволяє, то можна також поставити м'які меблі для гостей.

Ми рекомендуємо, щоб кімната під бібліотеку була від 16 м. Кв. і більше, інакше приміщення буде виглядати завантаженим і важким, а вся краса і пишність класичної меблів сховається і потухне.

Дизайн домашнього кабінету.

Румунські меблі в бібліотеку передбачає максимальне використання дерева та інших натуральних матеріалів. Меблі в основному виготовлена ​​з твердих порід дерева. Деякі колекції меблів мають багато різьблення, інші ж більш стримані. Стіни кімнати також повинні мати класичний строгий вид, по-цьому в оформленні кабінету можна використовувати настінні дерев'яні панелі, декоративну штукатурку, розпис та ін. На підлогу найчастіше укладають паркет.

Про доставку румунських меблів в кабінет

Доставка проводиться своїми силами і за допомогою служб доставки НП і ін. При замовленні меблів просимо врахувати, що меблі в кабінет йде на 80% в зібраному вигляді, шафа по частинах, але теж зібраний. Щоб занести меблі важливо! врахувати дверні коробки, сходові марші. Якщо у вас будуть сумніви або питання-проконсультуйтеся з нами. Крім того, меблі важка, по-цьому не обійтися без допомоги 3-4 вантажників. Всі меблі йде в надійної заводській упаковці, по-цьому при транспортуванні і заметі меблів дуже бажано не знімати упаковку, щоб не пошкодити меблі.

Купити румунські меблі Київ. Купити румунські меблі Одеса. Купити румунські меблі Харків. Купити румунські меблі Львів. Купити румунські меблі Чернівці. Купити румунські меблі Вінниця. Купити румунські меблі Дніпро. Купити румунські меблі Житомир.