Колекції румунських меблі з натурального дерева

Колекція  SIMEX

SIMEX- провідний виробник меблів в Румунії.

Постійний учасник міжнародних виставок, отримував високі нагороди за дизайн, якість і традиції в меблебудуванні.

Ми рекомендуємо меблі SIMEX!

www.simex.ro

ПРО МЕБЛЕВУ ФАБРИКУ SIMEX (СІМЕКС)

Компанія SIMEX складається з 4 меблевих фабрик, які працюють безперервно, починаючи з 1950 року.  На фірмі налічується 920 співробітників, власні творчі майстерні зі спеціалізованими дизайнерами, високопродуктивні машини та найкращі професіонали в галузі обробки деревини. Налагоджена велика мережа дистрибуції в Румунії, Європі, Росії, Казахстані, Узбекистані та Україні. Унікальна традиція румунського меблевого ремесла SIMEX передається з покоління в покоління вже більше століття.

Під відомим брендом << Стиль, комфорт, довговічність - румунська меблі SIMEX >> компанія виробляє широкий асортимент меблів: спальні, вітальні, бібліотеки, кабінети, стільці, столи, зручні крісла, дивани, м'які меблі, меблі для дітей, всі види дрібних і великих меблів тощо. Компанія також виробляє великий асортимент меблів для готелів. Меблева фабрика виготовляє меблі власного дизайну, а також меблі на замовлення. 

SIMEX вміло поєднує корисне з приємним, функціональність з витонченим дизайном, створюючи при цьому неповторні шедеври. 

О мебельной фабрике SIMEX (СИМЕКС)

Компания SIMEX состоит из 4 мебельных фабрик, которые постоянно работают, начиная с 1950 года. В компании трудятся 920 сотрудников в собственных творческих мастерских со специализированными дизайнерами, высокопроизводительными машинами и лучшими профессионалами в области обработки древесины. Налажена большая сеть дистрибуции в Румынии, Европе, России, Казахстане, Узбекистане и Украине. Уникальная традиция румынского мебельного ремесла SIMEX передается из поколения в поколение уже более века. Под известным брендом << Стиль, комфорт, долговечность - румынская мебель SIMEX >> компания производит широкий ассортимент мебели: спальни, гостиние, библиотеки, кабинети, стулья, столы, удобные кресла, диваны, мягкую мебель, мебель для детей, все виды мелкой и крупной мебели и тому подобное. Стоит отметить, что компания  производит и предлагает большой ассортимент мебели для гостиниц. Мебельная фабрика изготавливает мебель собственного дизайна, а также на заказ по желанию клиента. 

SIMEX всегда предлагает уникальние шедеври, умело сочитая полезное с приятним, функциональность с утонченним дизайном.

Cleopatra ⭐️

Royal  ⭐️

Cristina  ⭐️

Venetia 👍

Cleopatra Lux ❤️

Firenze  ⭐️

Ana ⭐️

Jasmin🌹

Колекція ARDUDANA

ARDUDANA- ідеальне співвідношення ціна-якість! 

Завдяки тому, що підприємство ARDUDANA відносно невелике і знаходиться в одному місці, досягається висока культура виробництва  та оперативність.

Ми рекомендуємо меблі ARDUDANA!

www.ardudana.ro

Про виробника АРДУДАНА

Наша якість - результат більш ніж 50-річного досвіду, досліджень та постійної відданості. Компанія розпочала свою діяльність в деревообробці у 1958 році, працюючи в той час як ремісничий цех. Починаючи з 1994 року компанія пройшла різні форми організації та членства. Юридичні формальності поділу були завершені в 1994 році, коли S.C. АРДУДАНА С.А. Ардуд була зареєстрована як незалежна компанія у торговому реєстрі Satu Mare, набуваючи самостійності та юридичної особи відповідно до акту про реєстрацію. Виробничий асортимент включає: спальні, вітальні, гостинні, передпокої, кабінети, шафи та інші меблі. У цей період SC ARDUDANA SA активно розвиває просування власного виробничого бренду в країні, її вже знають профільні компанії на міжнародних ринках. Багато речей змінилося від початку бізнесу, а здатність йти в ногу з тенденціями на ринку, постійно шукаючи нові горизонти зробила можливим те, що зі зміною команди управління в 2007 році компанія змогла запропонувати клієнтам широкий асортимент продукції. Будучи присутньою на ринку понад 50 років, Ardudana пропонує різноманітний асортимент готельних меблів, класичних меблів, меблів для спальні, меблів з масиву дерева різних складностей та стилів,  задовільняючи найвибагливіші смаки всіх клієнтів. Якщо вам потрібно переїхати в новий будинок або просто хочеться змін, то саме час замовити меблі від фабрики  Ардудана. У компанії є нові технології, керівництво постійно турбується про інвестиції в ремонт. В даний час компанія SC ARDUDANA SA як виробник меблів є однією з найбільших фабрик меблів в Румунії. Близько 90% продукції припадає на зовнішній ринок у таких країнах як Німеччина, Англія, Угорщина, Італія, Україна, Росія. Різноманітні колекції компанії надають можливість клієнтам вибрати свій стиль оформлення інтерєру, зберігаючи при цьому власну неповторність та індивідуальність

Про фабрику АРДУДАНА

Наше качество - результат более чем 50-летнего опыта, исследований и постоянных усилий. Компания начала свою деятельность в сфере деревообработки в 1958 году, действуя в то время как ремесленная мастерская, с 1994 года проходившая через различные формы организации и членства. Юридические формальности разделения были завершены в 1994 году, когда С.С. АРДУДАНА С.А. Ardud била зарегистрирована как независимая компания в Торговом реестре Сату-Маре, получив независимость и правосубъектность в соответствии с законом о регистрации. Ассортимент продукции включает в себя: спальни, гостиные, жилые комнаты, прихожие, кабинети, шкафы и различную другую мебель. В этот период SC ARDUDANA SA активно продвигает собственный производственный бренд в стране, уже будучи известной профильным компаниям на международных рынках. Многие вещи изменились с начала бизнеса, и способность идти в ногу с тенденциями рынка, постоянно глядя на новые горизонты, сделала возможным то, что со сменой управленческой команды в 2007 году компания может предложить клиентам широкий ассортимент продукции. Находясь на рынке более 50 лет, Ardudana реализует разнообразный ассортимент гостиничной мебели, классической мебели, мебели для спальни, мебели из цельного дерева различной сложности и стилей, чтобы удовлетворить вкусы всех клиентов. Если вы хотите переехать в другой дом или вам просто нужно поменять место, тогда самое время купить мебель фабрики Ардудана. В компании появились новые технологии, руководство постоянно заботится об инвестициях в реконструкцию. В настоящее время SC ARDUDANA SA как производитель мебели является одной из крупнейших мебельных фабрик в Румынии. Около 90% продукции предназначено для зарубежного рынка в таких странах, как Германия, Англия, Венгрия, Италия, Украина, Россия. Различние коллекции компании предлагают  клиентам возможность выбрать стиль, в котором они хотят украсить весь свой дом в соответствии со своей индивидуальностью.


Regal 🔶

Maria