Колекція SIMEX

SIMEX- провідний виробник меблів в Румунії.

Постійний учасник міжнародних виставок, отримував високі нагороди за дизайн, якість і традиції в меблебудуванні.

Ми рекомендуємо меблі SIMEX!

www.simex.ro

ПРО МЕБЛЕВУ ФАБРИКУ SIMEX (СІМЕКС)

Компанія SIMEX складається з 4 меблевих фабрик, які постійно працюють з 1950 року. У нас 920 співробітників, власні творчі майстерні зі спеціалізованими дизайнерами, високопродуктивні машини та найкращі професіонали в галузі обробки деревини. У нас є велика мережа дистрибуції в Румунії, Європі, Росії, Казахстані, Узбекистані та Україні. Унікальна традиція румунського меблевого ремесла SIMEX передається з покоління в покоління вже більше століття.

Під відомим брендом << Стиль, комфорт, довговічність - румунська меблі SIMEX >> ми виробляємо широкий асортимент меблів: спальні, вітальня, вітальня, бібліотеки, офіси, стільці, столи, зручні телевізори, крісла, дивани, м'які меблі, меблі для дітей, всі види дрібних і великих меблів тощо. Зазначимо, що ми виробляємо меблі для готелів, з яких також пропонуємо багатий асортимент. Меблі - наш дизайн, але ми також виготовляємо меблі на замовлення за бажанням клієнта.

Поєднуючи корисне з приємним, функціональність з дизайном, меблі - це частина людської близькості, і SIMEX завжди це розумів.

О мебельной фабрике SIMEX (СИМЕКС)

Компания SIMEX состоит из 4 мебельных фабрик, которые постоянно работают с 1950 года. У нас 920 сотрудников, собственные творческие мастерские со специализированными дизайнерами, высокопроизводительные машины и лучшие профессионалы в области обработки древесины. У нас есть большая сеть дистрибуции в Румынии, Европе, России, Казахстане, Узбекистане и Украине. Уникальная традиция румынского мебельного ремесла SIMEX передается из поколения в поколение уже более века. Под известным брендом << Стиль, комфорт, долговечность - румынская мебель SIMEX >> мы производим широкий ассортимент мебели: спальни, гостиная, гостиная, библиотеки, офисы, стулья, столы, удобные телевизоры, кресла, диваны, мягкая мебель, мебель для детей, все виды мелких и крупных мебели и тому подобное. Отметим, что мы производим мебель для гостиниц, из которых также предлагаем богатый ассортимент. Мебель - наш дизайн, но мы также изготавливаем мебель на заказ по желанию клиента. Сочетая полезное с приятным, функциональность с дизайном, мебель - это часть человеческой близости, и SIMEX всегда это понимал.


Cleopatra ⭐️

Royal ⭐️

Venetia 👍

Cleopatra Lux ❤️

Firenze ⭐️

Ana ⭐️

Jasmin🌹

Колекція ARDUDANA

ARDUDANA- ідеальне співвідношення ціна-якість!

Завдяки тому, що підприємство ARDUDANA відносно невелика і знаходиться в одному місці, досягається висока культура виробництва і оператінвості.

Ми рекомендуємо меблі ARDUDANA!

www.ardudana.ro

Про виробника АРДУДАНА

Наша якість - продукт більш ніж 50-річного досвіду, досліджень та постійної відданості. Компанія розпочала свою діяльність в деревообробці в 1958 році, працюючи в той час як ремісничий цех, пройшовши 1994 р. Різні форми організації та членства. Юридичні формальності поділу були завершені в 1994 році, коли S.C. АРДУДАНА С.А. Ардуд зареєстрований як незалежна компанія у торговому реєстрі Satu Mare, набуваючи самостійності та юридичної особи відповідно до акта про реєстрацію. Виробничий асортимент включає: спальні, вітальні, вітальні, передпокої, робочі шафи та меблі. У цей період SC ARDUDANA SA активно розвиває просування власного виробничого бренду в країні, його вже знають профільні компанії на міжнародних ринках. Багато речей змінилося від початку бізнесу, а здатність йти в ногу з тенденціями на ринку, постійно шукаючи нові горизонти зробила можливим, що зі зміною команди управління в 2007 році ми зможемо запропонувати клієнтам широкий асортимент продукції. Присутність понад 50 років на ринку, Ardudana реалізує різноманітний асортимент готельних меблів, класичних меблів, меблів для спальні, меблів з масиву дерева в різних складностях і стилях, щоб охопити смаки всіх клієнтів. Якщо ви хочете перенести свій будинок або вам просто потрібна зміна, то саме час зателефонувати до Ардудана. У компанії є нові технології, керівництво постійно турбується про інвестиції в ремонт. В даний час компанія SC ARDUDANA SA як виробник меблів є однією з найбільших фабрик меблів в Румунії. Близько 90% продукції припадає на зовнішній ринок у таких країнах: Німеччина, Англія, Угорщина, Італія, Україна, Росія. Якщо ви хочете перенести свій будинок або вам просто потрібна зміна, то саме час зателефонувати до Ардудана. Колекції пропонують клієнтам вибирати стиль, у якому вони хочуть переїхати весь свій будинок відповідно до власної особистості.

Про фабрику АРДУДАНА

Наше качество - результат более чем 50-летнего опыта, исследований и постоянных усилий. Компания начала свою деятельность в деревообработке в 1958 году, действуя в то время как ремесленная мастерская, с 1994 года проходившая через различные формы организации и членства. Юридические формальности разделения были завершены в 1994 году, когда С.С. АРДУДАНА С.А. Ardud зарегистрирован как независимая компания в Торговом реестре Сату-Маре, получив независимость и правосубъектность в соответствии с законом о регистрации. Ассортимент продукции включает в себя: спальни, гостиные, жилые комнаты, прихожие, рабочие шкафы и мебель. В этот период SC ARDUDANA SA активно продвигает собственный производственный бренд в стране, уже будучи известным профильным компаниям на международных рынках. Многие вещи изменились с начала бизнеса, и способность идти в ногу с тенденциями рынка, постоянно глядя на новые горизонты, сделала возможным, что с сменой управленческой команды в 2007 году мы можем предложить клиентам широкий ассортимент продукции. Присутствуя на рынке более 50 лет, Ardudana реализует разнообразный ассортимент гостиничной мебели, классической мебели, мебели для спальни, мебели из цельного дерева различной сложности и стилей, чтобы удовлетворить вкусы всех клиентов. Если вы хотите переехать в другой дом или вам просто нужно поменять место, тогда самое время позвонить Ардудане. В компании появились новые технологии, руководство постоянно заботится об инвестициях в реконструкцию. В настоящее время SC ARDUDANA SA как производитель мебели является одной из крупнейших мебельных фабрик в Румынии. Около 90% продукции предназначено для зарубежного рынка, в таких странах, как: Германия, Англия, Венгрия, Италия, Украина, Россия. Если вы хотите переехать в другой дом или вам просто нужно поменять место, тогда самое время позвонить Ардудане. Коллекции предлагают клиентам возможность выбрать стиль, в котором они хотят переместить весь свой дом в соответствии со своей индивидуальностью.Regal 🔶

Maria


Колекція Monte Cristo

справжні італійські меблі

Ми рекомендуємо меблі Monte Cristo!

www.mcmobili.it

Фабрика Монте Крісто, народилася в 30-х роках, завдяки ентузіазму і досвіду кількох місцевих теслярів, залишилася вірною прагненню виготовити компоненти для розкішних меблів поза часом від гармонійних форм до витончених оздоблень.Як і у випадку справжніх колекцій моди, наша творча лабораторія дає життя деталям меблів, що цінуються за їхньою формою, якістю матеріалів та вмілою майстерністю обробки.Протягом багатьох років Monte Cristo впровадила інноваційні матеріали, сучасне обладнання та технології у процес виробництва.Використовуючи ці досягнення, компанія випускає якісні вироби зроблені ручним способом і піклується про кожну деталь під натхненням класичних майстрів минулого.Monte Cristo пропонує кожному клієнту індивідуальний підхід. Команда професійних дизайнерів та архітекторів допоможе вам крок за кроком створити та побудувати свій ідеальний будинок.Архітектори, дизайнери інтер'єрів та кваліфіковані майстри втілюють у форму ваше прагнення щодо ідеальних меблів. Починаючи з ретельного планометричного дослідження, створюється ціла лінія індивідуальних меблів або унікальних меблевих компонентів для розміщення в уже існуючих просторах.Monte Cristo виготовляє вітальні, кухні, ванні кімнати, ресторани, спальні, готелі, офіси, виставкові зали.Переосмислюючи сучасну класику в ідеальному італійському стилі, ми виробляємо розкішні меблі, які можуть бути розміщені в будь-якому типі житла.
Фабрика Монте Крісто, що народилася в 30-х роках, завдяки ентузіазму і досвіду кількох місцевих теслярів, залишилася вірною прагненню виготовити компоненти для розкішної меблів поза годиною від гармонійних форм до витончених оздоблень.Як і у випадку справжніх колекцій моди, наша творча лабораторія дає життя деталям меблів, що цінуються за їхньою формою, якістю матеріалів та вмілою майстерністю обробки.Протягом багатьох років Monte Cristo впровадила інноваційні матеріали, сучасне обладнання та технології у процес виробництва.Використовуючи ці досягнення, компанія випускає якісні вироби, зроблені ручним способом і піклується про шкірну деталь під натхненням класичних майстрів минулого.Monte Cristo пропонує кожному клієнту індивідуальний підхід. Команда професійних дизайнерів та архітекторів допоможе вам крок за кроком створити та побудувати свій ідеальний будинок.Архітектори, дизайнери інтер'єрів та кваліфіковані майстери втілюють у форму ваше прагнення щодо ідеальної меблів. Починаючи з ретельного планометричного дослідження, створюється ціла лінія індивідуальної меблів або унікальних меблевих компонентів для розміщення у вже існуючих просторах.Monte Cristo виготовляє вітальні, кухні, ванні кімнати, ресторани, спальні, готелі, офіси, виставкові зали.Переосмислюючи сучасну класику в ідеальному італійському стилі, ми виробляємо розкішні меблі, які можуть бути розміщені в будь-якому типі житла.

Maria Silva ❤️🔥

BOURBON 🌹🌺