Колекція Royal (Роял)

Королівська колекція елітних румунських меблів Royal- відгомін величі та розкоші королівського стилю життя в період середньовіччя. 

Пропонуємо до вашої уваги сучасну інтерпретацію класичного дизайну та новітнього підходу до виробництва меблів. Практичність, зручність, багатофункціональність та неймовірна розкіш- все це про класичні румунські меблі колекції Royal. Королівські меблі, пройшовши випробування часом, і далі продовжуть надихати та захоплювати. 

Меблі виготовлені з масиву дерева екологічного карпатського буку, а різьблені елементи та декори виготовлені з липи, яка легко піддається обробці та ручній різьбі. Щодо кольорової палітри, то вибір за вами-  класичний горіх, білий чи колір слонової кості. Усі ці кольори можуть додатково  декоруватися золотою, срібною чи кавовою патиною. Оберіть свій колір та стиль і пориньте у світ краси по-королівськи!

Можливо Вам сподобаються меблі:

Купити румунські меблі РОЯЛ


Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кропивницький, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк , Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Ужгород, Бердянськ, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський