FAQ

Часті запитання. FAQ


Про доставку. 

Доставляємо меблі власним транспортом, попутний (це дешевше), або Новою поштою.  Доставка і монтаж меблів, прораховуються і оплачуються окремо. Якщо ми досталяємо- то заносимо і монтуємо меблі, але тоді це теж окремо оплачується. Більше про доставку в Оферті

Про оплату. 

При замовлені меблів- предоплата 10-30%. Після доставки і монтажу-повний розрахунок. При доставці НП повний розрахунок на момент відправки, або при отриманні накладним платежем. При формуванні замовлення, обов‘язково обговорюються та прописуються деталі доставки і оплати. Більше про оплату в Оферті

Про гарантії. 

Гарантія- один рік і тільки на заводський брак. Гарантія не діє, якщо меблі експлуатуються неналежно, стоять на сонці або при високій вологості, або стоять при джерелі тепла. Якщо є претензії на меблі, то такі приймаються в 14-денний термін після доставки. Якщо немає обгрунтованої претезії до якості меблів, то меблі поверненню не підлягають. Більше про гарантії в Оферті

Про повернення. 

Поверненню підлягають меблі в цілому, або окремий їхній елемент (деталь), котрі мають серйозний заводський брак і не підлягають реставрації. У всіх інших випадках, коли дефекти не суттєві, реставрація проводиться на місці або у спеціалізованій майстерні, за рахунок продавця. Більше про повернення в Оферті

Про знижку.

Про знижки та розпродажі повідомляємо у соц. мережах та на сайті. Підпишіться: facebook, instagram, viber. Наші ціни є оптимальними. Знижка надається на моделі, котрі виробник продає по зниженим цінам. 

Про меблі. 

Румунські меблі виготовляються на 90%-70% з дерева. Деревина, яка використовується- це в основному тверді породи такі, як бук, дуб та, якщо багато різьби, липа ( найкраще для різьби). Декоративні елементи такі як столешня столів покриті дорогоцінними породами горіх, черешня ін. Оскільки при виготовленні меблів використовується багато ручної праці, виробники дуже цінують своїх майстрів і кваліфіковані майстри заробляють гарні гроші на меблевих румунських фабриках. 

Про фарбування.

Усі меблі є лакованими і фарбованими. Стандартними або базовим кольором рахується горіх.  Якщо колір білий, крем то це інша ціна зазвичай вища.

Про пакування. 

Це окреме питання! жодні виробникі меблів не пакують так свої меблі, як румунський виробник Сімекс, Ардудана. Тому нам,експортерам, дуже приємно і надійно працювати з такими виробниками. Подивись це відео і все стане розуміло. Пакування румунських меблів. 

Про що потрібно пам’ятати, коли вибираєте румунські меблі? 

Меблі їдуть,в основному, в зібраному вигляді. Тому, коли заносити меблі, дуже важливо врахувати розміри дверних коробок та розміри сходових прольотів. Ще важливо зрозуміти що габарити меблів і габарити коробок в котрих транспортуються меблі відрізняється крім того коробки з меблями дуже важкі, і тому без вантажників не обійтись. Розміри меблів та вагу можна дізнатися з каталогу або зателефонувати чи написати до нас і ми надамо всі параметри, котрі Вас цікавлять. Ще важливо зрозуміти, чи ці меблі добре пасуватимуть у вашій кімнаті. Ми радимо при виборі спальні розраховувати, наприклад, що кімната спальні мусить бути не менше 16 м кв. І бажано квадратної форми. Комплект спальні розраховується: шафа 4 дв., ліжко 1,6 м., комод з дзеркалом, та дві приліжкові тумбочки. Якщо у вас кімната нестандартних розмірів, то,будь-ласка, прорахуйте все до деталей з рулеткою та листком паперу. Телефонуйте не вагаючись. Ми порадимо, адже у нас є великий досвід. 

Про захист особистих даних та конфіденційність. 

Ми ніколи не передаємо ваших особистих даних третім особам. Ми деколи можемо просити вподобати нас у соцмережах, або написати відгук, але це тілки за Вашим бажанням. Ми нічого не робитимемо, якщо Ви нам на це не дали згоди. Якщо ми маємо Вашу пошту ( бо ми переписувались або ви самі надали нам її) то ми ніколи не передамо цієї пошти іншим особам. Однак, ми можем час від часу повідомляти Вас по пошті про наші акцї та новинки і т.ін.

Пакування румунських меблів.  

Фабрика багато витратила часу та зусиль, щоб розробити свою фірмову систему пакування меблів. Усі меблі запаковуються у картоні коробки таким чином щоб при транстортуванні меблі мали надійний захист.