Румунські меблі- Jasmin

Спальня Jasmin

*376 560 грн

Румунська спальня Jasmin-це дерев'яна класична спальня. Спальня Жасмін- це нова колекція від фабрики Сімекс (Simex).

Спальня ЖАСМІН- елегантна жіноча спальня котра прикрасить Вашу кімнату. Меблі можуть бути в класичному коричневому (медового відтінку), білими та кремовими кольорах. Патина золото, срібло. Тверде дерево, декоративні орнаменти та висока майстерність і професіоналізм- все це робить спальню jasmin справжнім витвором мистецтва.

комплект: шафа 4 дв., ліжко 1,8м., тумбочки 2 шт., туалетний столик з дзеркалом, пуф
комплект: шафа 4 дв., ліжко 1,8м., тумбочки 2 шт., туалетний столик з дзеркалом, пуф
Шафа горіхШафа біла
Туалетний столик горіх Туалетний столик білий 
Ліжко горіх Ліжко біле 
Табурет горіх Табурет білий
Дзеркало горіхДзеркало біле
Тумбочка горіхТумбочка біла
740 x 40 x H 890
1800/2100 x 2110 x H 1495
435 x 435 x H 485
1745 x 530 x H 780
625 x 430 x H 715
2290 x 715 x H 2415

Румунська спальня Jasmin від виробника Simex - це класичний спальний гарнітур, виготовлений з масиву натурального дерева. Гарнітур має вишуканий дизайн і елегантний зовнішній вигляд, який ідеально підійде для будь-якого інтер'єру.

Спальня Jasmin складається з наступних елементів:

Всі елементи гарнітура виконані в одному стилі і мають однаковий колір. Ліжко має елегантні різьблені елементи, які надають йому особливу чарівність. Приліжкові тумбочки мають просторі ящики для зберігання постільної білизни та інших речей. Шкаф має місткий внутрішній простір і зручне дзеркало. Комод з дзеркалом також має місткий внутрішній простір і може використовуватися для зберігання одягу, взуття та інших речей.

Спальня Jasmin - це вигідна інвестиція в комфорт і стиль. Гарнітур виготовлений з якісних матеріалів і прослужить вам довгі роки.

Ось деякі з переваг румунської спальні Jasmin від виробника Simex:

Якщо ви шукаєте класичну і стильну спальню, яка прослужить вам довгі роки, то румунська спальня Jasmin від виробника Simex - це відмінний вибір.

Уся спеціфікація на спальню та ціна дивись прайс