Румунські меблі-MONACO

Диван Monaco є майстерно розроблений, і поєднує вінтажний стиль та розкішний комфорт- це справді унікальний дизайну дивану та крісла. Меблі Монако підійдуть як до сучасних інтерєрів так і до класичного стилю.

monaco меблі для вітальні, простір карпат

Новинка! Ексклюзивні дивани та крісла Monaco- натхнені стилем та наповнені мякістю з неповторним ефектом, який створюють численні оздоблюючі  гудзики.  Тканини до вибору- розкішний текстурований оксамит або елітна та  дуже мяка еластична шкіра. 

Вишуканий асортимент диванів додасть вашій вітальні, готелю чи ресторану неповторного та ексклюзивного вигляду, про який ви давно мріяли. Завдяки унікальному гламурному дизайну, який легко поєднується як з класичним стилем так і з стилем модерн, дивани та крісла Монако зможуть чудово прикрасити будь-який інтерєр.  

Відточенні підлокітники, спинка та сидіння оздоблені гудзиками в стилі класичних англійських диванів Честерфілд. Мякі підлокітники дивану та крісел ніби зливаються зі спинкою, яка легко вигинається під вашим силуетомнадаючи стилю інтриги та м’якості. 

Широкий вибір відтінків  шкіри та текстури велюру дозволить вибрати саме той, який підходить до вашого інтерєру. Соковитий малиновий, глибокий зелений чи величний синій -обирати вам. Елегантні ніжки крісел та диванів створюють ефект легкості та можуть бути виконані у кількох варіаціях під будь-яке бачення дизайну приміщення. 

Незважаючи на розкішний вигляд, за диванами Monaco легко доглядати - сидіння та спинки заповнені піною та обтягнені мякою велюровою тканиною для декору та краси, яка легко чиститься та є зносостійкою. 

Велюрові дивани та крісла  Монако  чудово вписуються в стилі, де основним посилом є розкіш. Матеріал велюр володіє особливими властивостями, які роблять його дуже приємним на дотик. При сидінні не відбувається деформації, ворс знаходиться в такому ж положенні, як і був.

Дивани та крісла "Monaco"- ексклюзивний дизайн, неповторний стиль та висока майстерність виготовлення вручну! 

Почувайтесь як вдома, відпочиваючи на диванах Монако.