Румунські меблі- Veneto

Спальня ВЕНЕТО

Думаючи про неповтрну італійську провінцію, ім’я якої і лягло в назву  колекції Венето з бажання надати дизайн майже неможливих форм та ідей: вдало поєднати строгий модерновий стиль та бурхливість класичних елементів. Венето - це сукупність контрастів, дивовижних і водночас простих.. Суть цієї колекції полягає в елегантній розважності  та видимій тверезості прямих ліній, доповнених майже керівництвом пишною свіжістю вигнутих ліній. Нас надихнув стиль 50-х років на створення простих та функціональних елементів меблів, до яких ми додали спеціальні різьблені деталі, характерні для чистого класицизму. Це протиставлення і породило особливі предмети меблів завдяки тій самій несумісності які і є в циє формах. 

Прямі та строгі лінії, кутові форми чарівно збалансовані різбленими деталями, теплі кольори або стьобаною шкірою, а переосмислення чисто класичної стопи відводить нас у минуле з витонченим та елегантним ароматом, з характерною м’якістю. Використовуючи тосканську кустарну техніку та ту саму прискіпливість у деталях, ми створили універсальний дизайн, спокусливий вираз оповіді та стилістичного переходу від минулого до функціональної та теплої сучасності.

Veneto - це, мабуть, наша найпрагматичніша колекція, що звертається до тих, хто цінує простоту та функціональність, зберігаючи при цьому задоволення відкривати красу старих предметів. Граючи з контрастами, Венето встигає створити заспокійливий та інтимний декор, надаючи особливої ​​індивідуальності простору, який він займає. Вироби цієї колекції відкриті для найрізноманітніших ідей аксесуарів, що залишає місце для творчості кожного в розробці особистого комфорту. Гра кутів і форм, між старим і новим, між жіночим та чоловічим, прямим і круглим дає несподіване відчуття делікатного та чутливого підходу.