Румунські меблі в Харкові

Ви бажаєте придбати найкращі класичні меблі з натурального дерева, тоді Вам до нас!

Пропонуємо румунські меблі в Харкові по оптимальним цінам. Наш сервіс по доставці меблів оперативно виконує доставку меблів.

Про що потрібно памятати якщо Ви вирішили купити румунські меблі в Харкові?


  • Про доставку.

Доставляємо меблі в Харкові власним транспортом, або знаходимо попутний (для того щоб це було дешевше), або поштовими фірмами НП, Міст та іншими. Доставка прораховується і оплачується окремо. Якщо ми досталяємо- то заносимо і монтуємо меблі, але тоді це теж окремо оплачується.

  • Про захист особистих даних та конфіденційність.

Ми ніколи не передаємо ваших особистих даних третім особам. Ми деколи можемо просити вподобати нас у соцмережах, або написати відгук, але це тілки за Вашим бажанням. Ми нічого не робитимемо, якщо Ви нам на це не дали згоди. Якщо ми маємо Вашу пошту ( бо ми переписувались або ви самі надали нам її) то ми ніколи не передамо цієї пошти іншим особам. Однак, ми можем час від часу повідомляти Вас по пошті про наші акцї та новинки і т.ін.

  • Про оплату.

При замовлені меблів в Харкові- предоплата 10-30%. Після доставки і монтажу-повний розрахунок. При доставці поштою повний розрахунок на момент відправки, або при отриманні накладним платежем. При формуванні замовлення, обов‘язково обговорюються та прописуються деталі доставки і оплати.

  • Про гарантії.

Гарантія- один рік і тільки на заводський брак. Гарантія не діє, якщо меблі експлуатуються неналежно, стоять на сонці або при дуже високій вологості, або стоять при джерелі тепла. Якщо є претензії на меблі, то такі приймаються в 14- денний термін після доставки. Якщо немає обгрунтованої претезії до якості меблів, то меблі поверненню не підлягають.

  • Про знижку.

Наша націнка є дуже маленькою, тому «Простір Карпат» не надає знижок. Знижка надається тільки на моделі, котрі виробник продає по знижці. Таке буває, наприклад, якщо якийсь великий замовик відмовився від партії меблів і фабрика зацікавлена продати ці меблі, то дає знижку 20-50 %, тоді з нашої сторони ми теж можемо надати таку знижку. Або якщо іде розпродажа якоїсь моделі, то в такому разі теж є знижка. Про ці знижки та розпродажі ми повідомляємо на нашому сайті та у соціальних мережах. Підпишись, щоб слідкувати за знижками, розпродажами та іншими новинами.

  • Про меблі.

Румунські меблі виготовляються на 90%-50% з дерева. Деревина, яка використовується- це в основному тверді породи такі, як бук, дуб та, якщо багато різьби, липа ( найкраще для різьби). Оскільки при виготовленні меблів використовується багато ручної праці, виробники дуже цінують своїх майстрів і кваліфіковані майстри заробляють гарні гроші на меблевих румунських фабриках. Всі меблі відповідають еко-стандартам.

  • Про пакування.

Це окреме питання! жодні виробникі меблів не пакують так свої меблі, як румунський виробник Сімекс, Ардудана. Тому нам,експортерам, дуже приємно і надійно працювати з такими виробниками. Подивись це відео і все стане розуміло. Пакування румунських меблів.

  • Про що потрібно пам’ятати, коли вибираєте румунські меблі в Харкові?

Меблі їдуть,в основному, в зібраному вигляді. Тому, коли заносити меблі, дуже важливо врахувати розміри дверних коробок та розміри сходових прольотів. Ще важливо зрозуміти що габарити меблів і габарити коробок в котрих транспортуються меблі відрізняється крім того коробки з меблями дуже важкі, і тому без вантажників не обійтись. Розміри меблів та вагу можна дізнатися з каталогу або зателефонувати чи написати до нас і ми надамо всі параметри, котрі Вас цікавлять. Ще важливо зрозуміти, чи ці меблі добре пасуватимуть у вашій кімнаті. Ми радимо при виборі спальні розраховувати, наприклад, що кімната спальні мусить бути не менше 16 м кв. І бажано квадратної форми. Комплект спальні розраховується: шафа 4 дв., ліжко 1,6 м., комод з дзеркалом, та дві приліжкові тумбочки. Якщо у вас кімната нестандартних розмірів, то,будь-ласка, прорахуйте все до деталей з рулеткою та листком паперу. Телефонуйте не вагаючись. Ми порадимо, адже у нас є великий досвід.

Румунські меблі виготовлення та пакування, виробник Simex