Кабінет ROYAL

Кабінет або домашня  бібліотека часто є місцем усамітнення та роздумів, місцем, де можна працювати над особистими проектами та творити, або просто втекти та поринути у світ книг і знань. Для членів королівської сім’ї домашня бібліотека була не лише місцем для особистого збагачення, але й відображенням їхнього багатства та статусу. Переслідуючи таку мету, румунські елітні  меблі для кабінету Royal  розроблені так, щоб бути величними і візуально вражати. Але не тільки- вони ще й надзвичайно практичні та зручні у використанні. В такій атмосфері краси та величі народжуються лише геніальні ідеї та приймаються лише королівські рішення!

Центральним елементом елітного румунського кабінету колекції Royal є розкішний письмовий стіл та крісло керівника. Зручне дерев‘яне крісло, оббите якісною шкірою та щедро прикрашене різьбою ручної роботи, створює ідеальний комфорт та стиль. Масивний, величний, дерев‘яний стіл вражає, надихає та підкреслює статус свого власника. 

Помітним елементом колекції меблів для кабінету виступає масивна дерев’яна шафа для зберігання книжок та документів. Щедро оздоблена різьбою ручної роботи та декоративними елементами, книжкова шафа привертає увагу та надовго зупиняє погляд на собі. Вона вміло розроблена майстрами так, щоб доповнити загальну естетику кімнати, або самій по собі служити фокусом та центральним елементом.

Елітні дерев’яні меблі для кабінету Royal розроблені так, щоб бути практичними та візуально вражати, занурювати у світ прекрасного та відображати багатство та статус свого власника.

румунські меблі в кабінет royal
БІБЛІОТЕКА шафа2250*520*2270
крісло керівника роял
СТІЛЕЦЬ РОТАТИВНИЙ710*710*1200
royal письмовий стіл
СТІЛ ПИСЬМОВИЙ1520*750*785

Price Royal  working-room

Royal

Можливо Вам сподобаються меблі:

Купити румунські меблі РОЯЛ


Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кропивницький, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк , Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Ужгород, Бердянськ, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський